Sex Hayatında 10 Farklı Erkek Modeli

Erkekler yatakta birçok farklı tipte insanı temsil edebilmektedir. Kadınlar için bu konu sorun teşkil edebildiği gibi kimi erkek tipleri kadınlara cinselliği çok daha haz alabileceği şekilde yaşatmaktadır. Erkeklerin yatakta farklı tiplerde olduğu ve hangi tiplerde bulunduğunu sizler için tek tek arşatırdık. Yaklaşık 10 farklı erkek tipi olduğu görülmektedir.

Bay narsist

Narsist erkek tipi kendine aşırı güvenen ve kendi bedenini çok beğenen erkek tipini işaret etmektedir. Bu erkek tipi genellikle yatak odasında çok fazla ayna bulundurmakta ve cinsel birliktelik öncesi ve ilişki sırasında kendini izleyerek bedeniyle gurur duyabilmektedir. Kendini sergilemeyi seven bir tip olmasından dolayı her pozisyonu denemek isteyen bir erkek tipidir. Kendi vücuduna ve karın kaslarına partnerinin de hayran olmanızı isteyen bir tiptir.

2) Bay tembel

Enerjisini tasarruflu kullanmak istediğini söyleyen bir tiptir. Tembel kişiliğinden dolayı üzerindeki kıyafetleri bile çıkarmaya üşenir ve çoraplarını bile çıkarmadan sizinle birlikte olmak ister. Kendini çok fazla yormayı sevmeyen bir tip olmasının yanı sıra tembel kişiliğini hiç değiştirmediğinden ilişki sırasında kadını çok memnun edemeyebiliyor. Bu tip erkeklerde genelde kadının hakim olduğu ve erkeğin yatakta sahip durarak tüm pozisyonu ve hareketi kadının belirlediği bir birliktelik olmaktadır.

3) Neandertal

Erkeğin en kaba şeklidir. Karşındaki kadının kendisini çok sevdiğini ve ondan başkasıyla asla olmak istemeyeceğini düşünen, her konuda kendi fikirlerinin geçerli olmasını isteyen ve ilişki sırasında adeta bir hayvana dönüşen tiptir.

4) Sinematograf

Film seyretmeyi ve seyrettiklerini ilişki sırasında uygulamayı çok seven erkek tipidir. İlişki sırasında adeta bir film kahramanına dönüşen bu erkek tipi oldukça renkli ve kimi bayanlarca çok sevilen bir tiptir.

5) Bay hızlı

Hızı seven erkek tipidir. İşini kısa sürede halledip uyumanın peşindedir. Önemli olan onun alacağı hazdır. Kadını düşünmez ve onun ne kadar tatmin olacağıyla ilgilenmez. İlişki istediği an hızlı bir giriş, gelişme ve sonuç yaşatarak sırtını dönüp uyumak isteyen erkek tipidir.

6) Bay yaratıcı

Cinsel ilişki sırasında farklılığı seven erkek tipidir. Yaratıcı olması sadece yatak odasında değil, banyoda, evin herhangi bir köşesinde ya da gittiğiniz bir piknik alanında bile farklı şekilde birlikte olmayı çok seven erkek tipidir.

7) Bay metodik

G noktasına bilen ve en az kendi kadar kadınında orgazm olması için çabalayan erkek tipidir. İlişkinin uzun süresini seven bilgili ve seks konusunda her türlü araştırmayı yapan erkek tipidir.

8) Bay güvensiz

Erkeklerin arasında kadınları en çok korkutan tiptir. Kendine olan güven eksikliğinden dolayı sürekli olarak kadına ilişki sırasında ve ilişkiden hemen sonra kadının yeterince haz alıp almadığı sorularını soran erkek tipidir.

9) Bay ergen

İlişkide henüz deneyimsiz olmasına rağmen ön sevişmeye aşırı önem veren tiptir.

10) Bay heyecanlı

Ne kadar süre geçerse geçsin ilk günkü gibi ateşli ve arzulu olan erkek tipidir. Kendi heyecanıyla kadınını da heyecanlandırmayı bilen erkek tipidir.