Kadınları Azdırmanın Doğal Yolları

Yurtdışında yapılan testler ve araştırmalar sonucunda direktmen kadınların açıkladığı şekilde kendilerini tahrik etme yöntemlerini paylaştılar.Mobilp sitesinde önemli başlıklardan birisi olarak bulduğumuz bu yazıda kadınları nasıl yoldan çıkarabileceğiniz ile ilgili bilgiler vermekteyiz.

Önemli : Bahsedilen yöntemler sadece çevrenizde ki tanıdığınız kişiler için uygulanabilir olarak yazılmıştır.Tanımadığınız insanlar üzerinde böyle şeyler denemeyin büyük dayaklar yiyebilirsiniz :)

Bu sevgilinizde olabilir eşinizde olabilir hiç farketmez.

Saçlarına Dokunun

Bir kadın her zaman için erkek partneri yada partner olma adayı bir erkeğin, saçlarını okşaması hatta tırnak ucuyla dokunması bile kadında etkin bir rol oynar.Her ne kadar dışa vurmasalarda. Bu hissi çoğu zaman partnerinizin saçını taramak istediğinizi belirterek yapabilirsiniz.Durduk yere saçlarını taramayın tabi :)

Omuz Bölgesini Öpün

Bunu sadece sevgilisi yada eşi olan kullanıcılarımız için belirtiyoruz.Eğer partnerinizin omuz bölgelerini öperseniz çok hoşuna gidecektir ki sonrasında kulak memelerinin öpülmesi ve benzeri daha hassas taktiklerden bahsetmiyoruz bile, tamamen sizin kabiliyetiniz doğrultusunda ilerlemektedir bu işler.

Bacağına Elinizi Koyun

Baldır bölgelerine elinizle dokunursanız eğer yine aynı şekilde yerine göre çok hoşuna gidecektir.Çünkü bazı uzmanlar o bölgelerin kazara bile olsa kolay kolay bir el tarafından dokunulmadığını belirtiyor.Mesela en kötüsü ayakta sarılırken elinizi jeans pantolonun arka cebine sokabilirsiniz.

Bunlar sadece ufak tefek kısa taktikler, her ne kadar biz olayı derinlere kadar indirmeye çalışsakta olay her zaman için sizin duygularınızda bitiyor.

Bir kadını tahrik etmek inanın çok zor değildir.Genelleme yapmayalım ama %70 i için öyledir.Kolay tahrik olmaktadırlar.

Başlığımızı okudunuz için teşekkür ederiz.