Kadınlar Nasıl Baştan Çıkartılır?

İnsanlığın var oluşunda bu yana tek saf ve olduğu gibi aktarılan şey olan cinsellik, günümüzde de varlığını korumayı sürdürüyor. Zaten cinsellik insan tarihi boyunca sürecek bir vazife. Çünkü eğer insanoğlu neslini sürdürmek istiyorsa cinsellik ile üreyip soyunu sürdürmeli.

Ancak cinsellik her zaman kolay bir şey değil. Erkeklerin cinselliğe bakış açısı üremekten daha çok zevk almak açısından olduğu için partner bulmakta sıkıntı çekiyorlar. Bundan dolayı da çeşitli taktikler geliştirerek kadınları etkilemeye çalışan erkekler zaman zaman başarısız olsalar da ömürlerini sürdürdükleri sürece kadınlardan mahrum kalmıyorlar.

 

Eğer mutlu bir birliktelik yaşamak istiyorsanız kadınların kalbini fethetmeniz gerekiyor. Bunun ise çok farklı yolları bulunmakta. Eğer siz bu yolları tercih edip uğraşmak ve çabalamak yerine, hiçbir şey yapmadan kadının size gelmesini beklerseniz kusura bakmayın ama bir ömür o şekilde beklemek zorunda kalırsınız. Çünkü kadınlar sevişmek için ortamın güzel olmasını isterler, duygularının okşanmasını isterler, tahrik edilmek isterler.

Şimdi size bu aşamaleri tek tek açıklıyorum.

İltifat Etmek;

Eğer bir kadınla sohbetiniz seviyeli yürüyorsa, ona ufak ufak iltifatlar etmekten hiç çekinmeyin. Ona sabah gördüğünüzde çok güzel olduğunu söyleyebilirsiniz mesela. Bu onun hoşuna gidecektir ve ileriye dönük çok iyi bir yatırım olacaktır sizin adınıza. Bazı zamanlar aynaya baktığında sizin ona ettiğiniz iltifatlar aklına gelebilir ve sizi düşünerek mastürbasyon yapabilirler.

Yemeğe Çıkartmak;

Lezzetli bir yemek eşliğinde edeceğiniz sohbetler üzerinizdeki ön yargıyı kıracaktır ve kadının size karşı daha içten davranmasına sebep olacaktır. Bundan dolayı bir kadını baştan çıkartmak istiyorsanız onu mutlaka güzel bir restoranda güzel bir yemeğe çıkartın ve olayların gelişmesini seyredin.

Saçlarını Okşamak;

Diyelim ki sinemada veya evde baş başasınız ve sevişmeyi başlatmak istiyorsunuz. İşte o anda yapacağınız en iyi şey kadının saçlarını okşamak olacaktır. Saçlarından tahrik olan kadın iyice gevşeyecek ve kendini size salacaktır. Bu sayede dokunuşlarınızın yönünü cinsel organlara yöneltebilir ve işinizi halledebilirsiniz.