Erkeklere İlk Seks Deneyimi İçin Tavsiyeler

Ülkemizde erkeklerin ilk seks deneyimini gerçekleştirmeleri genellikle lise dönemlerine denk geliyor. Bu yaşlarda yani 18 – 19 lu yaşlarda ergenliği doruklarda yaşayan gençler için seks yapmak çok uç bir şey gibi gözüküyor. Bütün gün bunun bin bir çeşit fantezilerini kuruyorlar, porno izliyorlar ve bütün gün durmadan 31 çekiyorlar. Ama biliyorum 31 çekmekten artık sıkıldınız. Yüzünüzdeki sivilcelerden kurtulmak istiyorsunuz. İşte size dermanı bu yazımda açıklıyorum.

Öncelikle mutlaka çevrenizdeki kızlarla çok iyi anlaşmanız gerekiyor. Çünkü sizin en çok vakit geçirdiğiniz yer çevreniz. Orda bir kız arkadaşı yapmanız sizi 1-0 öne geçirecektir. Ne kadar yüzyüze bakarsanız, seks yapmanız o kadar kolaylaşır. Kesinlikle çevrenize gevşek hareketlerde bulunmayın. Ağır başlı olun ve sikinizin onlar için bir nimet olduğunu unutmayın.

Şimdi varsayalım ki bir kızla sevişmek için başbaşa kaldınız. Yapmanız gerekenler şu şekilde. İlk etapta kızın üzerine çok gitmeyin. Sakin davranıp onu tahrik edici hareketlerde bulunun. Boynunu inceden öpebilirsiniz. Saçlarını okşayabilirsiniz. Bacakları ile ellerinizi nazikçe temas ettirebilirsiniz. Ama unutmayın ki tüm bunları yaparken kesinlikle kızı ürkütmemeniz gerekiyor. Son derece sakin ve yavaş olup onu tahrik etmek için elinizden geleni yapın. Bir süre sonra zaten kızın amcığı sulanınca size kendisi yanaşmaya başlayacaktır.

Sikişmeye çok az bir zaman kaldı ve siz sikinizi kızın eline çoktan verdiniz bile. İşte burada çok sakin olmanız gerekiyor. Ani bir hamlede kızı elinizden tekrar kaçırma ihtimaliniz ortaya çıkabilir. Nazik bir şekilde sikinizi kızın ağzına veriyorsunuz ve yavaş yavaş sakso çektiriyorsunuz. Bu sırada dikkat etmeniz gereken en önemli şey boşalmamak. Eğer bu sırada kızın ağzına boşalırsanız tüm kredinizi o anda tüketmiş olursunuz.

Sakso çektirme aşamasını da başarı ile geçtiyseniz sıra geldi kızın amcığını yalamaya. Burda yalama performansınız çok önemli. Çünkü eğer hızlı yalarsanız sizden önce kız boşalabilir ve hevesi kaçabilir. Eğer yavaş yalarsanız bunun iğrenç bir şey olduğunu düşünüp yapmaktan vazgeçmenizi isteyebilir. Nazik dil darbeleri ile tempoli bir şekilde sulanmış amcığı yaladıktan sonra artık sikinizi amcığa sokma vakti geldi demiştir.

Heyecanlanmayın ve kızı sırt üstü yatağa yatırın. Bacaklarını ayırıp iyice yaklaşın. Sikinizi elinize alıp amcığın üstünde içine girmeyecek şekilde yukarı aşağı sürttürün. Bu esnada zaten size kız aşkım içime gir diye yalvaracaktır. İlk sokuşu nazikçe yaptıktan sonra tempoyu bozmadan kızın içinde git gel yapmaya devam edin.

Artık ilk seks deneyiminizi yaşamış oldunuz. Lütfen bu deneyimi sağda solda anlatıp kendinizi küçük duruma düşürmeyin. Unutmayın çok anlatmakla çok sikişmiş olmazsınız. Aksine kızların gözündeki güveniniz sarsılır ve bir daha kimse size güvenip kendisini emanet etmez. Bilmeniz gereken en önemli şey şu; kızlar sadece güvendikleri kişiler ile sikişir.

Eğer siz de çevrenizin vurucu tayfasına gitmeyi başardıysanız, sikiş anılarınızı yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.