Popüler Cinsel İlişki Pozisyonları

Cinsellik yaşarken partnerlerin daha fazla zevk alması için farklı pozisyonlar deneyebilirsiniz. İlişkide yenilikçi olmak her zaman heyecanınızı korumak açısından önem teşkil etmektedir. Cinsel ilişki sırasında çiftlerin en çok tercih ettiği ve en fazla mutluluk getiren cinsel ilişki pozisyonlarını sizler için araştırdık.

Asma Kilit

Öncelikle kadın masa gibi yüksek bir yere konumlandırılır. Erkeğin boyunu geçmeyecek şekilde olması önem arz etmektedir. Erkek kadını oturmasını yardımcı olduktan sonra bacaklarından tutarak kadının önüne yaklaşır. Kadın ise bacaklarını erkeğin belinden kuvvet alarak “v” şeklinde durmalıdır. Asma kilit pozisyonunun en güzel yanı ise ilişki sırasında partnerler birbirlerine bakara aldığı zevki görebilmekte ve daha fazla motive olmaktadırlar.

Ayaklar Omuzda

Kadın önce sırt üstü yere yatar. Erkek önce kadının ayaklarını tutarak omzuna geçirir ve sonrasında dizlerini kırarak kadının bacaklarından tutar. Erkek kadının bacaklarından tutarak yavaş yavaş ayağa kalkar. Böylelikle kadın arkası dönük ve yere doğru konumlanmışken erkek ayakta kadının bacaklarını dilediği gibi gerip ilişkiye girebilir. Ayrıca kalçaları da erkeğin cinsel organına çarpacağından daha fazla zevk duymasını sağlayacaktır.

Çift Katlı

Bu pozisyonda erkek yerde yatarken kadın onun kucağında ve ikiside düm düz olacak şekilde ilişkiye girerler. Kadın erkeğin penisini dilerse analdan, dilersen vajinasına alarak erkeğinde kollarından kuvvet alarak zevk dolu bir ilişki yaşayabilirler.

Deniz Kızı

Kadın masa ya da benzeri yükseklikte bir eşyanın üzerine oturtturulur. Ardından erkek kadına dönük şekilde kadının bacaklarını tavana doğru dikerek hem kadını görme fırsatı kazanır hem de bu pozisyonda tüm hakimiyet erkekte olduğundan farklı ve güzel bir ilişki pozisyonu yaşanır.

El Arabası

El arabası en farklı pozisyonlardan biri olmakla birlikte çoğu çift bu pozisyonu komik bulmakla beraber zor olduğundan denemez. Ancak en çok zevk alınan pozisyonlardan biridir. Kadın yerde domalmış dururken erkek kadının bacaklarını alarak ayağa kalkar. Kadına iyice yaklaşarak tıpkı bir el arabasını tutar gibi kadının bacaklarını sıkı sıkı tutar. Kadın ise eğer boyu kısayla bir yastık yardımıyla erkeğin cinsel organına yakın kalacak şekilde konumlanarak cinsel ilişkide hakim olan taraf olur.

Köpek Pozisyonu

Hem erkeklerin hem de kadınların en çok sevdiği pozisyondur. Tutkulu ve ateşli bir ilişki yaşamak için köpek pozisyonunu mutlaka denemelisiniz. Bu pozisyonda kadın köpekten esinlenerek domalmış vaziyette durur. Erkek ise arkasından yaklaşarak şehvetli bir ilişki yaşanmış olur.