Anal Seks Nedir ?

Merhaba değerli kısa video izleyicileri, bugün sizlere anal ilişki ile ilgili ender bilgiler vereceğiz bildiğiniz üzere türkiye belki’de dünyanın her yerinde bu ilişki türü popüler olarak takip edilmekte veya uygulanmakta ama temele bakıldığı zaman bazı kişilerin zevk alıp bazılarının zevk alamayacağı türden bir ilişki diyebiliriz.

Tabi bazı kesimlerde bu bölgenin cinsel sapıklık olduğu düşüncesinde bizde bu konuyu uzmanlarımızın makalelerini derleyerek bugün sizler için ele alıyoruz.

Bu konuyla ilgili araştırmalar yapan HUNT dünya’da artık normal vajina ilişkisine göre anal ilişkinin daha fazla tercih edildiği yaygın bir bölge olduğunu dile getirmiş tabi bu bahsettiğimiz olay bir erkeğin hemcins’leri için değil bir erkeğin kadın partnerini baz almaktadır.Makat bölgesi bazı kadınlarda oldukça keyifli bir bölgedir ama oldukçada risklidir anüs bölgesi enfeksiyon gibi durumlara oldukça direnci düşük bir vücut bağlantısıdır.Bir çok kadın mastürbasyon esnasında sabah uyandıklarında parmağını makat kısmının içine sokmuş şekilde uyanır.

Bazı tür fetiş olarak adlandırabileceğimiz erkekler ise kadınların bu makat bölgelerini yalama parmaklama gibi bir çok farklı fantezide uygulamaktadırlar sadece olayı penis ziyareti olarak görmüyorlar.

Açıkcası Kısa Porno sağlık araştırma ekibi olarak kesinlikle anal ilişki önermiyoruz bu alanda hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yoktur yazdığımız şeyleri haliyle uygulamaya kalkmayın.

Güzel bir video ile sizlere bu durumu açıklayıcı şekilde sonlandırıyoruz ;